بخش ها
دارو و مکمل غذایی > مکمل آکواریوم های آب شور

برو کورومید - 250 میلی لیتر

کد محصول : 68
وضعیت: موجود است
قیمت : تومان

محلول برای تقویت رنگ مرجان ها

برو کورومید - 250 میلی لیتر


مشخصات محصول :

- این محصول برایت ول میزان بور موجود در آب آکواریوم را افزایش می دهد. بور عامل سختی آب است و همچنین در تقویت رنگ بافت های مرجانی موثر است.
- به تشکیل طبیعی آراگونیت کمک می کند و باعث افزایش رشد جلبک های آهکی می شود.
- به رشد اسکلت مرجان ها و دیگر بی مهرگان کمک می کند.


روش استفاده:

لطفا قبل از استفاده دستورالعمل مصرف را به طور کامل مطالعه کنید و قبل از هر بار مصرف به خوبی تکان دهید.
غلظت طبیعی بور در آب دریا حدودا 4.54 پی پی ام است، به همین دلیل توصیه می شود که غلظت بور را در آکواریوم های مرجانی بین 4 تا 6 پی پی ام نگه دارید. با نگه داشتن سطح بور آکواریوم خود در این بازه ممکن است شاهد افزایش رنگ قرمز در بافت های مرجانی آکواریوم باشید ولی از سوی دیگر باید مراقب سطح سختی و پی اچ آکواریوم هم باشید. بهترین شیوه، افزایش تدریجی سطح بور آب می باشد تا پایداری عناصر شیمیایی مختلف در آب از بین نرود. سطح بور آکواریوم شما نباید بیشتر از 8 پی پی ام شود.
معمولا بین 1 تا 4 هفته به طول می انجامد تا تغییرات رنگی خود را نشان دهند و هر آکواریوم واکنش متفاوتی به افزایش بور خواهد داشت. به دلیل وجود عوامل مختلف مانند رنگ پایه، مدت استفاده از محلول و غلظت قبلی بور در سیستم ممکن است در بعضی آکواریوم ها تغییرات محسوسی مشاهده نشود.


قبل از استفاده از این محصول با استفاده از کیت های آزمایش دقیق غلظت بور را در آکواریوم خود اندازه گیری کنید. هر میلی لیتر از این ماده (تقریبا هر 20 قطره) غلظت بور را در هر 3.8 لیتر به میزان 1.5 پی پی ام افزایش می دهد. چنانچه سطح بور در آکواریوم شما کمتر از 1 پی پی ام است، شروع به استفاده از این محصول کنید و هر روز حداکثر 1 میلی لیتر به ازای هر 400 لیتر آب به آکواریوم اضافه کنید تا غلظت بور به بازه ی بین 4 تا 7 پی پی ام برسد، پس از رسیدن به این سطح می توانید میزان استفاده یا دفعات استفاده را کاهش دهید.
برای این کار می توانید پس از رسیدن به غلظت مورد نظر بور در آب آکواریوم استفاده از دارو را قطع کنید و برای مدت یک تا دو هفته هر روز میزان بور را در سیستم آکواریوم خود اندازه گیری کنید. سپس میزان متوسط کاهش روزانه ی بور را تقسیم بر 1.5 کنید و عدد حاصل را ضرب در حجم تخمینی آب آکواریوم کنید. عدد به دست آمده دوز روزانه ی استفاده از این دارو به میلی لیتر خواهد بود.


بهترین و پایدار ترین شیوه ی استفاده از این محصول، استفاده ی روزانه است چرا که استفاده ی هفتگی باعث افزایش ناگهانی بور بعد از استفاده می شود و سپس غلظت آن دوباره کاهش می یابد.

نظرات کاربران شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید. کاربر گرامی:
با توجه به محدودیت در نمایش نظرات، پاسخ نظر شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات شما
موضوع :

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:

آدرس ایمیل :
توضیحات :


:: محصولات پیشنهادی

<
>

شیراز آکواریوم، شیراز، آکواریوم، تجهیزات آکواریوم، فروش آنلاین تجهیزات آکواریوم، فروش آنلاین آکواریوم، مجصولات آکواریوم، محلول آکواریوم، آکواریم آب شور، آکواریوم آب شیرین، محلول برو کورومید، محلول تقویت رنگ مرجان، تقویت رنگ مرجان آکواریوم، برایت ول، محلول مرجان برایت ول،

فروشگاه اینترنتی شیراز آکواریوم

پیشنهاد ما

1401/04/15
 • آکواریوم آکواریوم
 • فیلتراسیون فیلتراسیون
 • موج سازها موج سازها
 • بخاری بخاری
 • غذاها غذاها
 • تسترها تسترها
 • دارو و مکمل غذایی دارو و مکمل غذایی
 • مدیاها مدیاها
 • تزئینات تزئینات
 • واتر پمپ واتر پمپ
 • پمپ های هوا پمپ های هوا
 • لوازم متفرقه لوازم متفرقه
 • نمکها نمکها